The Paranoid

Anjeli spia - to opravdu myslíte vážně?

23. ledna 2015 v 21:56 | dashenecka89
Před týdnem a něco nám představili svůj klip také pánové z The Paranoid. Musím se přiznat, že klip byl pro mě velkým zklamáním a nemohu ho označit jinak než nejhorší dosavadní klip. Nevím, kdo měl ten báječný nápad zasadit do jednoho klipu sebevraždu skokem z budovy, dva drogově závislé a nepokryté násilí. Ale to nechme tak ... Možná, že se to k textu hodí a možná to taky reflektuje dnešní svět, ale pro mě osobně jsou tyto věci nepřijatelné. I když jsou tam ty ,,explicitní,, scény, přesto děj nepostrádá zajímavé aspekty a krásné, i když hodně temné scény. Také výběr herců, scéna, světlo, střihy a další věci jsou dá se říci v pořádku. Neskutečně mě pobavila ..tančící televize,,.

Nový klip od TP

6. října 2014 v 11:33 | dashenecka89
Pokud jste jej zatím nezaregistrovali, tak si ho vychutnejte. Zatím ho nemám ještě nakoukaný, takže poselství jsem dokonale nepochopila, ale provedený je vcelku vkusně a výstižně, vidím v tom nějakou událost, která se stala a kterou přetransformovali tak, aby to nikdo nepoznal, alespoň takový je můj dojem. Další klip, který je z velké části postaven na výkonu kapely a zvláštním ději (záměr či jen můj dojem?). Topka je pro mě stále klip k Neviem ti povedať nie ... Tam mě pokaždé rozesměje Patrikův úsměv, zde jsem zatím nic podobného nenašla. Kvality klipu ještě přijdou, hold nevýhoda uměleckých klipů ...
https://www.youtube.com/watch?v=9s8DsTeKEjA

Neviem ti povedať nie

17. ledna 2014 v 3:07 | dashenecka89
V minulých dnech spatřil světlo VEVA také nový klip od mé zamilované kapely The Paranoid, který považuji za vysoce povedený a hlavně to prostředí psychiatrické léčebny je hodně, hodně netradiční. Musela jsem si ho pustit několikrát za sebou, jelikož jsem zpočátku nechápala smysl klipu a písně. Nyní je to pro mě jeden z nejpropracovanějších klipů za poslední dobu, i když je pojat velmi minimalisticky. Však se darmo neříká, že v jednoduchosti je genialita. Netrpělivě očekávám duben a nový album. Po kliknutí na obrázek níže (mimochodem můj nejoblíbenější záběr z klipu) se přesměrujete na klip.
http://youtu.be/WIkmpND5ovo

Absťák

5. prosince 2013 v 10:02 | dashenecka89
Úžasná píseň, dodnes pro mě skoro neznámá. Taktéž nechápu, proč není nikde vydaná, jelikož je šíleně šílená ...


http://www.youtube.com/watch?v=Yz4F3DxHGTk

TEXT ZDE.

The Paranoid - rockové balady

16. listopadu 2013 v 16:51 | dashenecka89
Odpalovačky ok, ale tyto písně prostě chytnou za srdce a už nepustí. Není náhoda, že si mě tato partička získala právě songem V útrobách, který zůstal i nadále mým nejoblíbenějším mezi jejich dosavadní tvorbou. Příběh této písně musí dojmout každého.

Každý z ,,paranoidních šílenců,, už netrpělivě vyhlíží rok 2014, kdy byl avizován nový album.

 
 

Reklama