Září 2016

Jak to jen říct ...

4. září 2016 v 15:54 | dashenecka89 |  Já a moje postřehy
Potřebuji se vypsat ... Potřebuji vědět, že mě někdo poslouchá. Pořád si říkám: ,,Ještě pár dnů vydrž, zlepší se to, dá ti nové léky.,, Čekám, nic, zlepšení nikde. Co dělám špatně?

Nechci si stěžovat, ale takové stavy jsem v životě neměla. Toužím po lidech, ale bojím se jich. Jak si pomoct? Proč mi každý říká, že dělám pokroky, když já se tak necítím? Cítím se slabá, nemožná a nepotřebná.

Chci se jen cítit užitečná, potřebná a ne jen kus hadru, před kterým si každý uplivne. Chci se cítit jako člověk, jako každý jiný člověk na této planetě. Tak proč je to tak složité? Proč je tak složité si naprogramovat mozek na hodnoty, které v něm byly před tím, než jsem onemocněla? Proč to teď nesvedu?

Bývala jsem spokojená, usměvavá, veselá, pozitivní a co je ze mě teď? Dle mojí nejlepší kamarádky strašidlo. Prý se mě lidi bojí, protože jsem zkrátka o dost smutnější a zranitelnější než předtím. Ale já za to nemohu, nemohu za to, že jsem nemocná, nemohu za to, že mi není dobře a nemohu za to, že nezvládám všechno jako předtím. Jsem prostě jiná, senzitivní, zranitelná, ochranitelský typ ze mě ještě nevyprchal, ale k čemu mi je, když ho nemám na kom použít. Chtěla bych se o někoho starat, hýčkat ho, abych mu mohla vracet to, když mi poradí, co dělat, jak se zachovat, když mě obejme a řekne: ..Neboj, nenechám tě v tom samotnou.,,

Kdo mi s tím pomůže? Kdo mi řekne - Ano, jde to změnit, udělej tohle, tohle a tohle a já půjdu a budu se snažit to udělat. Jenže jak to mám udělat, když jediný, kdo se mi to nebojí říct, je moje už dlouholetá kamarádka? Potřebuji víc názorů lidí, co mě znají. Ale jak na to? Jak v tomto stavu nalézt někoho, kdo se mě zase nelekne jako všichni ti, které denně potkávám na sociálních sítích a v realitě.


Nevím si rady a potřebuji pomoci. Má někdo nějaký nápad? Budu vděčná za každý poznatek.


Přikládám něco pro lepší den, píseň mi zlepšila trochu náladu, budu doufat, že jí zlepší také Vám.https://youtu.be/093Z_iYqAaY