Leden 2016

Videoklip Miluj

18. ledna 2016 v 19:47 | dashenecka89 |  Video
Včera byl vydán nový klip Terrapie s krásným názvem Miluj. Videoklip mě osobně velmi potěšil, píseň mě dojala až do morku kostí, jelikož je upředená z jednoduchých vět bez klišé, je plná srdceryvného vyznání, ze kterého si snad každá člověk něco vybere.

Láska je to, proč žijeme, z lásky jsme stvoření, láskou žijeme, s láskou umíráme. Užijte si to nejhezčí, co v poslední době tato parta vytvořila a snad mi poté dáte alespoň částečně za pravdu. Nic se neděje bez důvodu a i tohle má svůj důvod.

Podporuji každé šíření lásky, proto zde tento videoklip prostě nemůže chybět. A ještě jednu věc - člověk s láskou v srdci nemůže být nikdy zlý ... A za tím si stojím. To jen abyste věděli, proč za ním stále stojím, i když slýchám nejrůznější názory. Suď a budeš souzen. Miluj a budeš milován. Přej a bude ti přáno ... Proto přeji tomuto klipu krásný život plný lásky.
https://youtu.be/mecOM1nDbSY

Novinky od mých oblíbených kapel a interpretů

11. ledna 2016 v 1:33 | dashenecka89 |  Můj hudební svět
BORRA

https://youtu.be/GchpvaHXD2w, https://youtu.be/Zn2Z4KArmKg


Pell - Mell 59


https://youtu.be/rzhGY8ZCsH0


Moje hudební objevy

7. ledna 2016 v 20:37 | dashenecka89 |  Můj hudební svět
Jako první přidávám kapelu Sanchez Amsterdam, která asi nebude mít půvab pro každého, jelikož jejich tvorba je směs rocku a elektroniky, ale i přesto stojí za poslech. Přikládám jejich poslední počin v playlistu. Doporučuji Sanchez Amsterdam & Juraj Hnilica - Uletení anjeli.https://youtu.be/kPC9k6Jt4i0


Další kapelou k poslechu dnes bude Remedy Remains, na kterou jsem narazila vcelku nedávno, už ani nevím jak a kde přesně, ale to není důležité. Pusťte si něco z jejich EP a snad Vás něco zaujme. Český melodic metalcore.


https://youtu.be/tyvuR_UPuvA


Tentokráte německá kapela se zvláštním jménem annisokay nám nabízí zvláštní směs rocku, metalcoru a alternative. Poslechněte si a jistě mi dáte za pravdu, že je to muzika, která za to stojí.


https://youtu.be/3isB0oZ0LKY

Další zajímavou kapelou je Breaking Through. Rocková kapela se skvělým (alespoň pro mě) zvukem, který mě dokáže nabudit a navodit krásný pocit odpočinku.


https://youtu.be/kfl5c2s5lhU

Poslední kapelou, kterou Vám dnes představím, je To the Rats and Wolves. Německý elektro - metalcore. Co říkáte na jejich hudbu?

https://youtu.be/35cAhIGdlgc

Hlasování

7. ledna 2016 v 18:22 | dashenecka89 |  Podpora
Mám tu pro Vás dnes dvoje hlasování, které by určitě stálo za to rozšířit dále, jelikož už dlouho nic podobného nebylo.


Takže za prvé: anketa OTO, letos 16. ročníkZa druhé: anketa Žebřík 2015Československá Top 20