Prosinec 2015

PF 2016

31. prosince 2015 v 20:37 | dashenecka89 |  Já a moje postřehy
Asi poslední článek letos na blogu, takové menší shrnutí roku jen pro Vás ... Byl to rok změn, dost složitých přeměn, nebyl ničím výrazný a v některých ohledech i podprůměrný. Přesto v něm byly i krásné okamžiky, které si chci pamatovat, hlavně ty chvíle na Slovensku, které mě vždy nutí křičet: ,,Na světě je nádherně.,,

Zažili jsme zrod Terrapie, která stojí za velkou částí mých letošních zážitků, které počítám k těm, které si chci pamatovat. Poté bych ráda zmínila narozeninový koncert The Paranoid a koncert Last Chance v Ostravě. Konec roku patří Meredith a jejich novému albu a zcela nečekaně koncertu na Oravě před pár dny, na který jsem vyhrála VIP vstupenky a který mohu označit jako koncert roku. Vystupovali zde Last Chance, Bod Omylu, Landless. Sety posledních dvou jsem si moc dlouho neužila, ale prvně jmenovaná kapela mě dokonale smetla, že jsem nemohla ani dýchat. Užila jsem si to každou buňkou mého těla, možná ještě víc ...

A na co se těším letos? Na singl Miluj, na avizovanou desku MJM, na spoustu koncertů, které mě snad čekají, na spoustu krásných okamžiků, které budou stát za to, na spoustu pocitů, které ještě neznám, na spoustu zážítků a životních mouder. Snad bude ten nový rok stejně inspirativní jako je letošní.

Přeji Vám všem lásku, štěstí, zdraví, porozumnění, důvěru ... zkrátka nejkrásnější rok 2016 podle vašich představ. Vím, že to přeje každý, ale čím víc přání bude, tím víc bude radosti a pro tu stojí za to žít.https://www.youtube.com/watch?v=P9CGPf8AGgU

Meredith - Blood Diamond Scars - Žilina

18. prosince 2015 v 18:05 | dashenecka89 |  Meredith
Výběr z fotek z koncertu ZDE


Vánoční přání

15. prosince 2015 v 19:31 | dashenecka89 |  Já a moje postřehy
Píšete Ježíškovi? Věříte na něj? Existuje snad nějaký hodný dědeček, který miluje všechny lidi na světě a rok co rok jim naděluje to, co si přejí? To nechám na Vás, každý má na to svůj názor.

Každý si o Vánocích něco přeje a doufá, že se mu přání splní. Někdo chce koně, druhý jen objetí. Každý je jiný, ale stejně touží po štěstí.

Také já bych ráda měla jedno skromné přání. Nejvíc ze všeho si přeji se dostat do stavu, ve kterém bych byla schopná najít si jednoho přítele - kamaráda, kterému nebude za těžko někam zajít nebo mě obejmout. Moje srdce po tom touží, ale neví, jak na to. Jestli máte nějaký recept, sem s ním, budu Vám velmi vděčná.

K čemu je všechen ten balast kolem Vánoc, když dostaneme kupu nepotřebných věcí, které brzo vyhodíme? Přitom nám všem chybí tolik samozřejmých věcí, které jsou srdci drahé, ale nic nestojí.

Na co utrácet peníze? Dávejme sebe! Rozdávejme kudy chodíme. Věřím, že se nám to vše vrátí, jelikož není krásnější pocit jako něčí vděčnost.


Valčík

15. prosince 2015 v 17:19 | dashenecka89 |  Video
Vánoční valčík chci s tebou tančit, a s piánem šeptat pár vět ...


https://youtu.be/faKYz5CB42s

Miluj - nový videoklip (leden 2016) + nový singl

8. prosince 2015 v 18:31 | dashenecka89 |  Video
Jak už asi víte, tak chystá se na nás nový singl Miluj i s klipem. Dle teaseru to vypadá na pořádný odpal, posuďte sami. A ti, co byli na koncertě v Havířově se možná v klipu poznají.https://youtu.be/FRut3ID7crs

Miro taktéž natočil duet s Lucií Bílou, skladba dostala název Valčík. Včera jsem ji poprvé slyšela z rádia a nemohla jsem se ubránit slzám. Konečně je mi jasné, co myslel tou Vánoční písní, kterou zmiňoval v rozhovoru. Píseň můžete slyšet na rádiu Relax, které si můžete naladit i na internetu.