Říjen 2015

Teď a tady

9. října 2015 v 22:27 | dashenecka89
Ahoj všichni, jak se máte při pátku? Už dlouho jsem se Vám neozvala s delším článkem, jelikož není moc o čem psát, i když musím říct, že už dlouho mi nebylo takhle dobře. A to nejen fyzicky. Po posledním týdnu věřím, že se mohu z toho dostat. Asi se konečně přišlo na to, co mi pomůže. A mohou za to dvě dámy, které mi osud poslal do cesty, teda abych byla přesná - tři a také hudba, která dokáže nemožné.

Je to hodně zvláštní pocit v něco věřit, nebýt unavený a otrávený uzlík něčeho, co ani popisovat nebudu. Moci si zase začít plnit svoje sny, cestovat a nemuset se bát sama sebe, reakce druhých a bůhvíčeho ještě. Ne, nejsem na konci, ale nejsem ani na začátku, je to dlouhá cesta, která snad někdy povede k zdárnému cíli. Díky za sílu, kterou cítím, díky za vše, díky čemuž tyto slova po tak dlouhé době mohu napsat.

Také bych měla začít více psát, ale uvidíme, jak to půjde. Jsou tu i jiné priority, hlavně hudební a osobní, ale cítím, že bez blogu jsem jak bez ruky, takže rozhodně nehodlám končit. Pouze si nastavuji individuálnií program, díky kterému budu moct stíhat vše, co mám a co musím a také to, co chci a co mi dělá radost.

A nyní hudba - tato píseň si mě dokonale omotala, je to nádherná symbióza všeho, co mám v hudbě ráda - jemnost, něžnost, síla, výraz, důraz ...


https://youtu.be/u0AyLF1NGu8

Tak zas někdy - Vaše Digi.