Září 2015

Houston máme problém a nové objevy

28. září 2015 v 21:44 | dashenecka89 |  Můj hudební svět
Nový singl skupiny BORRA dostal název Houston máme problém a je podle mě dost povedený, hlavně neotřelou hudbou a také svým posláním, jelikož je třeba o těchto věcech mluvit a též s nimi něco udělat, pokud je to možné. Řežeme si sami pod sebou větev a když ji dořežeme, spadneme a všechno skončí. Více takových ...


https://youtu.be/ir0FQtQSZbY

Úplnou náhodou jsem se dostala k této skupině, která mě velmi zaujala neotřelým projevem, skvělou hudbou a povedeným textem a světe div se, je z ČR, jsem ráda, že u nás vzniklo něco takového.


https://youtu.be/ad83HpGiQQI

Posledním příspěvkem je kapela Soen, kterou jsem objevila díky sdílené reklamě a dostala se mi pod kůži. Mohla by se aspoň některým z Vás líbit.


https://youtu.be/mvyMSSwdi9w

Rising Angels

22. září 2015 v 22:59 | dashenecka89 |  Video
Máme zde nový singl projektu MJM. Singl, který pro nás není až tak nový, ale co už. Předchozí verze se mi dost líbila, ale tato je taková jiná, krásná, zpěvná, procítěná, chvilkama melancholická a jednotvárná. Chybí mi tam některé prvky z předchozí verze, ale nemohu říct, že by bylo to či ono vylepšení špatně. Jako by to byly dvě různé skladby a já mám ráda obě. Těšme se na klip, na další singl a desku, je toho prý hodně, co ještě nevidělo světlo světa.
https://youtu.be/0LYl_th_u-0

Before The Time Runs Out

22. září 2015 v 22:34 | dashenecka89 |  Meredith
Nový singl skupiny Meredith s názvem Before The Time Runs Out si můžete poslechnout ZDE.


https://youtu.be/Uj-16lh_vF0

Nové videoklipy a další novinky

22. září 2015 v 21:05 | dashenecka89 |  Můj hudební svět
CELÝ ČLÁNEK

Pěna dní

17. září 2015 v 23:25 | dashenecka89 |  Já a moje postřehy
Světlo jejich očí září,
tolik, kolik samo váží,
mnoho jasu, žádný směr,
kráčí v stopách lidských pověr,
nehádá, netipuje, ví vše a nic,
přesto stále hledá klíč.

Klíč k dokonalosti,
povrchnímu štěstí,
bezbřehému smutku,
životu plnému dobrých skutků...

Stavíš se na zadní,
ale chceš stejně jako všichni okolo,
aby slunce svítilo, zářilo a hřálo,
i v té nemastné pěně dní.

Kdo ví, třeba to změníme,
když si kadeře promneme,
na vše zapomeneme
a navždy usneme ...

Usneme s otevřenýma očima,
vnímat, kde je dilema,
když nevíš, jak zakončit tuto větu,
dát sbohem bláznivému vnitřnímu světu ...

Košický zlatý poklad

13. září 2015 v 22:34 | dashenecka89 |  Tomáš Sučik a Graceful
Semifinále soutěže!!!!

Pro podporu Tomáše Sučika v soutěži zašlete SMS V TVARU KZP 3. Cena SMS je 20 centů. Děkujeme.

SKLADBA ZDE.

Veškeré informace včetně soutěžních skladeb ZDE. Platí pouze pro SK.


Dokonalost

13. září 2015 v 22:18 | dashenecka89
Sepsáno pod vlivem knihy Neviditelné bary.


Další hudební novinky

7. září 2015 v 23:58 | dashenecka89
Ano, vím, opět a zas se opakuji, ale děje se toho teď neskutečně mnoho v tomhle ohledu.

Takže za prvé: Brzo spatří světlo světa další singl MJM, tak si připomeňme ten předchozí, ať víme, na co navazujeme. Snad se někdy dočkáme další tvorby Nae6, strašně jsem si tu píseň oblíbila, ale to až jindy a jinde.https://youtu.be/Hd9Mm5KmKJc


Za druhé: Chystá se na nás nový singl z dílny Bod Omylu a také W.A.F. K prvnímu jmenovanému přidávám trailer.Za třetí: Nesmím opomenout také nový klip od skupiny LANDLESS, skupiny, kterou jsem objevila před pár dny a docela jim to šlape, na to, že jsou teprve na začátku. ZDE link na událost. Nic pro popíkaře :-).


Za čtvrté: Nový singl Loser od skupiny Metropolis je tak na hraně toho, co jsem ještě schopná vzít. Nemohu říct víc. Poslechněte a uvidíte. Textově rozhodně stojí za to.


https://youtu.be/OqBcDCC70Xc


Za páté: Skupina Lili Vilit vydala druhý singl a je vážně povedený. Rozhodně doporučuji.https://youtu.be/z3jyBRZdZCM


Nakonec ještě zmíním nově aktualizovanou šňůru skupiny Meredith, která proběhne na podzim/v zimě v městech Slovenské republiky a možná i v ČR, ale na to si musíme ještě počkat. Všechny události naleznete ZDE.

Informačka a jiné ...

2. září 2015 v 18:42 | dashenecka89 |  Já a moje postřehy
Kromě těchto ,,úvodních,, článků Vám ještě dlužím reporty z akcí, konkrétně ze dvou - a to za prvé z Festivalu Lehôt 2015, do kterého se mi vůbec nechce, jelikož na tuto akci nemám zrovna dobré vzpomínky, ale našly se i přes to všechno dobré momenty, a z Léta plného hvězd, což byl opět super pořad, sice za neskutečného vedra, ale co už, počasí nenaprogramujeme, on má na to Miro docela štěstí, pokaždé, co jsem se účastnila, bylo vedro k padnutí.

Abych Vás navnadila, přidávám ZDE své fotky z Pražské Malostranské Mostecké věže, na kterou jsem vylezla i přes můj velmi silný odpor ke schodům. Moc se mi osobně líbí a dodnes si v sobě nesu pocit lehkosti, pocit jako bych létala a také pocit být skoro až u oblak, který je hodně zvláštní, napůl strach a napůl radost, že jste v sobě něco porazili a něco viděli.


Každý deň - klip

1. září 2015 v 15:16 | dashenecka89 |  Video
I kapela Terrapie přispěla svou troškou do mlýna a vydala letní klip k písni Každý den. Nemohu říct, že by mě vizuál nějak extra uchvátil, tento klip neurazí ani nedojme, jelikož proto ani nebyl vytvořen. Je to jen a pouze hold létu a životu, alespoň takto jsem ho pochopila já.https://youtu.be/Cj3c729Lxos