Březen 2015

Terrapie - Terrapie (2015) - recenze

30. března 2015 v 13:10 | dashenecka89 |  Můj hudební svět
Doporučuji: Tamara, Kaleráby, Stévia, Démon, Každý den
(Odpovede zde záměrně neuvádím, skladba je sice úžasně chytlavá, ale v kontextu ostatních z ní jde méně energie).

Největší překvapení: Každý den, Ženy


Terrapie - Terrapie (2015) -- teaser

10. března 2015 v 22:55 | dashenecka89 |  Video
Po, řekla bych, hodně úspěšném singlu Odpovede přichází kapela Terrapie s teaserem nové desky. Co na něj říkáte? Podle mého názoru má několik skladeb nakročeno k tomu, aby se staly hitem, celkově má deska velmi chytlavé texty a hodně originální názvy písní - však posuďte sami.

Neskutečně mě dojímá ukázka ze skladby Každý deň, jelikož stále nemohu zapomenout na semestr, který jsem strávila studiem Afriky a dalších světadílů. Vzpomínky se nedají zrušit ... O smích se naproti tomu jistě postarají skladby Stévia a Kaleráby, ani nevím proč mě tyto názvy a textové vsuvky tak baví. Už se nemohu dočkat křestu a celé desky, až tyto skladby uslyším celé a budu si moci udělat kompletní obraz o tom, co nám vlastně tímto chtějí ,,Terrapeuti,, předat.

Nakonec ještě přidávám odkaz na nejnovější článek, který poskytuje odpovědi na otázky ohledně CD, křtu a dalších věcí (ZDE).

Tracklist alba:
 1. Terrapie
 2. Stévia
 3. Kaleráby
 4. Bitch
 5. Tamara
 6. Démon
 7. Dávno
 8. Tiene
 9. Odpovede
 10. Každý deň
 11. Ženy


http://youtu.be/_YzwxQJDh10

Co se to kruci děje?

4. března 2015 v 17:36 | dashenecka89 |  Já a moje postřehy
Zdravím všechny čtenáře, už dlouho jsem se neozvala s normálním článkem, za což se omlouvám, ale poslední dny byly opravdu hodně náročné a jsem si jistá, že po tom všem, co se v těchto dnech kolem děje, nebudou poslední. Na úvod bych chtěla říct, že vše, co zde uslyšíte (pro detailisty přečtěte), je pravda a opravdu bych ocenila, kdyby jste se vystříhali pochybovačných a jiných komentářů, není to zrovna jednoduché, děkuji předem.