Únor 2015

Strach uvnitř nás ..

18. února 2015 v 7:30 | dashenecka89 |  Já a moje postřehy
Strach uvnitř nás, tak kde mám ten záchranný pás?
No dobře, tomuto tématu jsem se chtěla vyhnout, ale prosím ...


Předsudky versus referendum

6. února 2015 v 7:14 | dashenecka89 |  Já a moje postřehy
Zvláštní téma jsem vybrala na oslavu třetího roku tohoto blogu, ale už se jednoduše nezvládám jen tak koukat na dění kolem. Ať už jde o předsudky v jakémkoliv balení, tvaru, barvě, světle, ničí mě ten pohled, jelikož podobné věci přinášejí jen zlo, bolest a nesváry, nic jiného. A zlo může zplodit jen další zlo ... Doporučuji TUTO stránku na FB, nekonečná studnice inspirace.


Ukrajina u kraje ...

4. února 2015 v 4:48 | dashenecka89 |  Já a moje postřehy
Nevím proč, ale zpěváci by asi neměli moc filozofovat ... Pak se toho chytnu já a vznikne zase nějaká taková podobná úvaha jako je tato, která vznikla na nádraží při čekání na vlak po koncertě, na kterém jsem byla minulý týden v Ostravě.


In your eyes

3. února 2015 v 0:16 | dashenecka89
Zdravím všechny čtenáře, dnes něco pro romantické duše ...

Poslední dny byly dost zvláštní, zažila jsem zvláštní stav mysli, který si neumím vysvětlit. Poprvé jsem zkoušela jeden speciální výklad karet a doteď mě z toho mrazí. A ten sen po tom ... I když byl krátký, ukázal mi, čeho se nejvíc bojím a docela trefně, spojil dvě doby, dva světy, dva lidi, kteří se stále a stále ovlivňují ... Je to, o čem se bavíme s postavami ve snu pro nás podstatné a nebo jsou to jen kecy v pomatení smyslů? Nebo je to cesta ke zbavení se nepříjemných pout z minulosti, které se na nás podepsaly? Kdo ví ... Já jen vím, že takové sny jsou sice krásné, ale tak nereálné až to bolí ... A kdo pak má poznat, co je skutečné a co jen pouhý sen?