Říjen 2013

Lights

28. října 2013 v 18:30 | dashenecka89 |  Můj hudební svět
Tak když je dneska ten státní svátek vzniku Československé republiky, dáme si na oslavu nádhernou píseň, která se podle mě k dnešnímu dni hodí. Musela to být úžasná doba ... Kde je jí konec?

Krásný zbytek svátečného dne všem a užijte si ji!


http://youtu.be/Y8uXPCIpRJA

Neuvěřitelný sen – jednorázovka

23. října 2013 v 18:27 | dashenecka89 |  Fan Fiction & Stories
Tato povídka vznikla zápisem mého nedávného snu a po nezbytných úpravách si ji můžete přečíst i Vy. Bude asi trošku zvláštní, jiná než moje dosavadní povídky, ale prostě jsem tuhle šílenou myšlenku nemohla zapomenout. Tak ať se líbí!


Volby nevolby aneb jasný výsledek ...

22. října 2013 v 16:50 | dashenecka89 |  Téma týdne
V pátek a v sobotu nás čekají předčasné volby do Poslanecké sněmovny PČR a opět je o čem mluvit ... Volby byly, jsou a budou, tak proč z toho je pokaždé takový cirkus? Opravdu za to těch 200 mandátů stojí?

V posledních letech je to v naší zemi jako na nepovedené houpačce - pravice, levice, pravice ... Boje o moc, přetahování, podplácení, korupce, k tomu pár tunelů a iluze vládnutí je dokonalá. Ale komu z nich jde skutečně o to, abychom se měli lépe, komu jde skutečně o to, aby se zastavilo nehorázné zadlužování republiky, komu jde o to, aby se celá situace dostala do přijatelného stavu, když to takovou dobu nikdo pořádně neřešil? Na tuto otázku raději nebudu odpovídat, jelikož odpověď by se Vám nemusela líbit ...

K volbám chodím pokaždé, i když mě stejně tlupa důchodců v našem kraji přehlasuje. Ať už volby dopadnou jakkoliv, přála bych si, aby doba komunismu byla navždy zapomenuta a aby se potenciální výhra jisté strany nezvrhla opět v dvacetileté provizorium střídané různými nešvary tehdejší doby. Nebudu Vám radit, koho volit a koho ne, většina už má stejně vybráno a zbytku je to jedno.


Odvolme, zapomeňme a ,,těšme se na výsledek,, ... takže vzhůru k urnám!

Dýchať sa dá ...alebo nedá???

21. října 2013 v 14:37 | dashenecka89 |  Fictive Marry
Zdravím Vás při pondělku ... Opět se moje předtucha nemýlila, tušila jsem, že se dneska něco šíleného stane. Kromě toho, že po 7 letech končí kapela Charlie Straight, loučíme se taktéž s kapelou Fictive Marry, která pro mě velmi mnoho znamenala a znamená a to určitě nejsem sama ...

Asi se inspirujeme světovým trendem, kde kapely mizí nebo mění se jako na běžícím páse ... jako třeba kapela Woe, Is Me ... Najdeš si kapelu a za pár dnů už neexistuje ... Naštěstí hudba je věčná. Sice chabé šidítko, ale aspoň něco ... Berme to tak, jak to je ...

Ráda bych z tohoto místa poděkovala všem za krásné písně, které stihli vytvořit, za krásné chvíle ... Prostě za vše ... Přikládám první song, který jsem měla možnost slyšet díky Mišce, která jej laskavě sdílela. Chytla jsem se a už mě to nepustilo.

http://youtu.be/787mb3A59HkZlatý holub

18. října 2013 v 16:34 | dashenecka89 |  Podpora
Slávik je mŕtvy, nech žije holub! Toto hlásá hudební anketa rádia Expres, která hledá nejlepšího / nejoblíbenějšího interpreta na Slovensku. Anketa je dvoukolová, první kolo (nominační) končí už v neděli v 20:00.


Anthem Lights

18. října 2013 v 15:56 | dashenecka89 |  Můj hudební svět
Velmi jsem si oblíbila tento mash - up složený z několika známých popových hitů poslední doby. V originále tyto písně nemají ani zdaleka takové kouzlo jako právě v tomto podání. Aneb co se dá stvořit z obyčejných rádiových ,,odrhovaček,,.http://youtu.be/lq3xOGbF2Po

Zavřete oči, odcházím ...

14. října 2013 v 16:17 | dashenecka89 |  Video
Umí někdo z Vás čínsky (thajsky)?

Klip pro krásný den pro všechny :)

http://v.yinyuetai.com/video/391041

Prokrastinace a studenti

14. října 2013 v 16:00 | dashenecka89 |  Téma týdne
Vím, že tento fenomén se netýká pouze studentů, ale tato skupina obyvatel je mi v tomto ohledu nejbližší, proto ji použiji jako modelový příklad pro tento článek k tématu týdne.


Hlasování - Slavík, Rockparáda

10. října 2013 v 12:03 | dashenecka89 |  Podpora
Rok se s rokem sešel a znovu máme možnost ovlivnit, kdo ze zpěváků, zpěvaček či skupin dosáhne na slavičí Olymp. Jdeme do toho? Řekla bych, že ano ...

Takže nezapomeňte na Slavíky bez hranic a věnujte hlas Mirovi Šmajdovi, jelikož ta nadvláda Desmodu a No Name už mi opravdu leze na nervy, stejně jako loňské vítězství v kategorii zpěvák roku (jen můj názor, nechci nikoho urazit, ale podle mě jsou tu lepší ...).

Pro odeslání hlasovací SMS můžete využít tuto stránku http://slavikmattoni.seznam.cz/. Tak neváhejte, veškeré informace naleznete taktéž na uvedené adrese.

A ještě jsem náhodou objevila jeden odkaz, kde lze hlasovat pro kapelu My Own Story, takže pokud máte chuť, směle do toho :-). Odkaz ZDE.

A pro zpestření máme možnost hlasovat pro song DCYE v Rockparádě, ať už SMS (tvar SMS: RP mezera 6 - tel.č. 903 55 10) nebo pomocí online formuláře ZDE - odkazovník Hlasuj a vyhraj.

Děkujeme za každý hlas.

Kniha

9. října 2013 v 8:31 | dashenecka89 |  Já a moje postřehy
Omlouvám se, že neodepisuji na zprávy a neozývám se, ale nemám náladu s kýmkoliv cokoliv řešit, stejně mi to nepomáhá a je to čím dál horší, ale co z toho ... Alespoň mám co psát a to je na tom jediné plus ... Vůbec nevím, kde se tohle ve mě vzalo. Nevím, jak ten přetlak ze sebe jinak dostat. Slova to sice úplně přesně nevystihnou, ale špatný obraz je lepší než žádný ... Jestli se Vám bude zdát něco divného, máte pravdu a pochopili jste jeho poselství, pokud ne, nevadí ...