Duben 2012

Videopozvánka Slow Flow na koncert v ČR

30. dubna 2012 v 16:44 | dashenecka89 |  Slow Flow a tvorba jejich členů

http://www.youtube.com/watch?v=45sXV3Xrlb0&feature=youtu.be

Skutečná hudební lahůdka

30. dubna 2012 v 14:01 | dashenecka89 |  Video
Užijte si to!!!

Velké poděkování jedné velké lidské hvězdě .-).

Děkuji moc drahá za poskytnutí materiálu .-).

Video k němu jsem vytvořila sama. Snad se Vám bude líbit .-)http://www.youtube.com/watch?v=F2TDUH3dFD4&feature=youtu.be

ESC Chart 2012 (12.)

29. dubna 2012 v 22:52 | dashenecka89 |  Archiv
Dvanácté kolo naší hitparády přináší zbrusu nové první místo. Na to se tentokrát dostala italská reprezentantka Nina Zilli, která byla minulý týden čtvrtá. Dvojku si udržel Němec Roman Lob a na trojku se vyšvihla z osmé pozice Soluna Samay z Dánska.

Minule první Švédsko se propadlo na čtyřku a posledně bronzové Rumunsko kleslo dokonce až na devítku. Do top 10 se ani tentokrát nedostala žádná nová země.

Změnily se nám ovšem pozice na posledních třech místech. Nově nejhorší trojku tvoří Gruzie, Černá Hora a Litva.

Titul skokana týdne získává díky posunu o pět příček nahoru bronzová Soluna Samay z Dánska. Naopak propad týdne zaznamenalo Rumunsko, které kleslo ze trojky na devítku.


Hitparádu můžete ovlivnit odevzdáním svého hlasu v anketě, která se nachází u každé písničky. Můžete hlasovat jednou denně a oznámkovat každou skladbu hodnocením SUPER (hodnota 2x počet procent), DOBRÉ (hodnota 1x počet procent), PRŮMĚR (hodnota 0x počet procent), NIC MOC (hodnota -1x počet procent) a HRŮZA (hodnota -2x počet procent). Následně dojde k sečtení Vašeho hodnocení a seřazení skladeb podle Vaší oblíbenosti, kterou určuje počet bodů v pátém sloupci. V případě, že dvě nebo více písní obdrží stejný počet bodů, rozhoduje o jejím lepším umístění vyšší počet procent u možnosti SUPER. Předposlední sloupec zobrazuje symboly, které se vztahují k umístění v minulém týdnu. Slůvko "new" označuje novinku, šipky poté pokles, posun, nebo stagnaci. Poslední sloupec bude znázorňovat konkrétní umístění v minulém kole. Pokud se Vám nelíbí, že je Vaše oblíbená píseň příliš nízko nebo naopak skladba, kterou nemáte rádi, okupuje přední příčky, využijte možnosti hlasování každý den a ovlivněte výsledky tak, aby více odpovídaly Vaším představám.

http://escportal.cz/esc-chart-2012-12/

Časopis Život: Malé směšné Slovensko

29. dubna 2012 v 14:06 | dashenecka89

http://rosemaid-fans.blog.cz/1204/zivot-male-smiesne-slovensko

Velmi trefné, autorka to přesně vystihla ....

Za chvilku už nebude koho vyslat, jelikož všichni rozumně myslící si to šmahem rozmyslí,
po tomto letošním tyjátru skoro určitě ...

Pohled na zahraniční ankety 2012 (4.)

28. dubna 2012 v 23:14 | dashenecka89 |  Archiv
Dnes pokračujeme s našimi tradičními pohledy na zahraniční ankety. Podíváme se na to, jak se daří jednotlivým interpretům v hlasování na internetu a zaměříme se i na aktuální popularitu slovenského reprezentanta.

Max a oficiální klip k DCYE + promo foto ke klipu

26. dubna 2012 v 10:28 | dashenecka89
Zapomněla jsem Vám ještě říci, že podle zprávy na Twittru Max dokončuje svůj první klip, a během pár dní nám ho slavnostně představí.

Celou právu si můžete přečíst zde: https://twitter.com/#!/MaxJasonMai/status/195299791486459905


Čekáni se vyplatilo .-) Těšíme se na coming out .-)

Kdy si konečně pořádně odpočine? Nikdo neví ...


Amazing picture from official twitter MJM .-)

Ahojte všichni, kdo jste zavítali .-)

26. dubna 2012 v 8:56 | dashenecka89 |  Slow Flow a tvorba jejich členů
Ahoj všem, kteří právě čtete tento článek i vy ostatní, kteří jej nečtete :-). Dnes večer v Bratislavě proběhne jeden z prvních koncertů kapely Slow Flow, na který zvou v následujícím videoklipu:


http://www.youtube.com/watch?v=-nz56jupwDE

Pokud se všechno povede, měla bych se tam v pořádku dostat, takže se můžete těšit na exkluzivní fotky :D a samozřejmě report .-). Děkuji všem, kteří jsou mému blogu věrní, i těm, kteří jen procházejí, samozřejmě i těm, kteří se vyjádří v komentáři nebo ve zprávě pro autora, vážím si vaších reakcí.

Všechny zdraví Digi .-).

Minulost, na kterou nelze zapomenout .....

25. dubna 2012 v 9:00 | dashenecka89 |  Téma týdne
Na minulost nelze zapomenout, nelze ji smazat, ignorovat, zapudit ... Ale hlavně ji nelze vrátit ... Minulost je jedinou jistotou, kterou v životě máme, to, co bylo, se už nikdy nevrátí, svět už nikdy nebude takový jako před roky.

Lidé přicházejí a odcházejí a nemůžeme je zadržet, nemůžeme říct: Čase, prosím, zastav se na okamžik, nechci o tyto chvíle přijít, chci si je vychutnat déle, ne jen krátkou chvíli. Zbude jen smutek a prázdné dlaně, v kterých nemůžeš držet něčí ruku.

Chtěla bych se přenést zpět do doby, kdy jsem ještě nevěděla, co jsou slzy, kdy jsem neznala, jaké to je někoho mít rád, jaké to je být sám jako kůl v plotě, jak chutná trápení. Jaké to je odhalit lež, klamání druhých, snášet podrazy a pomluvy. Jsem ohnivec a chovám se hůř než přecitlivělá ryba. Tady je něco špatně ...

Každý den se mu dívám do očí na ploše svého počítače, každý den si říkám: Jak dlouho ještě? Jak dlouho se budu trápit, než mi někdo nefackuje? Jak dlouho to ještě budu schopná v tomto stavu vydržet, než se z toho zblázním? Jak dlouho mě ještě budou trápit? Dokážu to vůbec někdy překonat? Dokážu se mu podívat do očí a mluvit s ním bez toho, abych mu nedala ránu? Dokážu mu někdy odpustit?

Celý letošní rok je horor na pokračování ... Černý tunel, z kterého nevede cesta ven, jen stále hlouběji a hlouběji do nitra skály .... Jako by si někdo testoval, kolik toho vydržím, než se ze mně stane naivní blázen, který se jen houpe na židli a dívá se do zdi. Ale jak se na to tak dívám, ten už ze mě je. Takže vlastně už nemám kam klesnout ....

Jak z toho ven? Tohle nejspíše mohou vyřešit jen Ti, kteří ho jistým způsobem zavinili, ale Ti to neudělají. Čas v tomto případě nepomáhá. Dny přibývají a nic se nemění. Co tedy zbývá? Nic, jen čekat, že někde existuje někdo, komu na mě záleží ... a řekne mi to.


http://www.wallpaper.cz/primo/ir2/krajina--400x300.jpg

Projekt: Podpora až do Baku ! :)

24. dubna 2012 v 17:01 | dashenecka89 |  Archiv
Minulý ročník Eurovize se konal v sousedním Německu, kde by asi ještě nebyl takový problém se dopravit, kdežto cesta do Baku je vcelku dost nákladná a cesta do Azerbajdžánu není zrovna nejkratší (popravdě autem by cesta z Prahy do Baku trvala téměř 2 dny ). Každého umělce jistě potěší kladný ohlas, podpora ze strany fanoušků,.. ale vzhledem k tomu, že se na Eurovizi, konající se každý rok někde jinde, sjíždí zástupci zemí z celé Evropy a ještě dál, ne všichni fanoušci ať už Eurovize, nebo jednotlivých interpretů, mají šanci se tedy na zmíněný "hudební festival" dostat...

..v rámci možností neoficiálního fanclubu však nyní přinášíme skvělou možnost pro všechny členy neoficiálního fanclubu i ostatní fanoušky ! :) Nahrajte video, které bude mít délku >> pro členy neoficiálního fanclubu tzn. pokud jste zapsáni na našem fanlistu .. může mít Vaše video délku 30 - 40 sekund.. pokud nejste členem neoficiálního fanclubu a tudíž nejste ani zapsáni na fanlistu, Vaše video může mít maximální délku 30 sekund <<.Ve videokomentáři půjde o to, aby jste co nejefektivněji povzbudili Maxe při jeho účasti na ESC v Baku !! Všechna videa budou smíšena do 1 až 2 velkých, kde budou vzkazy seřazeny a proto se snažte být co nejoriginálnější !! Pokud z nějákého důvodu nemůžete videokomentář pořídit, ke konci CELÉHO videa zařadíme čtení vzkazů ostatních fanoušků. Výsledná videa, nebo video budou Maxovi předány :)

Vaše videa, či texty zasílejte na email neoficiálního fanclubu : Smajda-Fan@email.cz až do 10.května 2012.

Pokud možno, sdílejte prosím tento text .. ať už na FB, nebo na svém fan blogu, a podepište se pod tento článek.Bude vám vytvořeno na konci CELÉHO projektu speciální poděkování :)

Celý článek ZDE

http://smajda-fan.blog.cz/1204/projekt-podpora-az-do-baku

***HP*** hodnotí Slovensko, Max Jason Mai - Don't Close Your Eyes

24. dubna 2012 v 14:12 | dashenecka89 |  Archiv

V pondělí 19.03.2012 jsme odstartovali veřejné hlasování do Eurovizního Songu 2012 jehož nedílnou součástí jsou i hlasy naší odborné - Hvězdné poroty. Všichni porotci měli za úkol si poslechnout nebo shlédnout soutěžní skladby tak, jak byly prezentovány.

Co si o nich jednotliví porotci myslí, si můžete přečíst níže. Kromě slovního ohodnocení je připojené i jejich vyjádření míry zaujetí při prvním poslechu v procentech (0 % = min., 100 % = max.).

Ján Winkler
Eurovizolog
Siedme slovenské vystúpenie na ESC. Každé mi pripadá ako hľadanie správnej cesty a interpreta aj keď to k spokojnosti našich divákov tak zatiaľ nevyznieva . Ale možno práve sedmička bude šťastnou a prelomíme bariéru doterajších menej uspokojivých ročníkov. Veď sme už vyskúšali rockovú kapelu / Tublatanka/, speváka s výrazným hlasom / Palonder/, kantilénu / Hasprová/ , zmiešané spevácko-herecké duo/ Pocisková + Mikulčík/, rytmickú pieseň s národnými motívmi / Kristína/ ale aj dvojičky / Twiins/. Tentoraz je to rockový spevák. Popri množstve balád a tanečných popevkov je práve jeho pieseň iná. A to by mohlo pomôcť k vytúženej ceste do finále. Nech tam svojim vystúpením naplní tohtoročné motto a zasvieti pomyselný oheň na eurovíznej scéne.

Lucie Barbapostolosová
Moderátorka Radia Haná
Miro Šmajda to zkusí všechno rozbořit, a jak! :-) Pěkně natvrdo. Jsem přesvědčená o tom, že poblázní polovinu evropských divaček, ať zpívá, co chce. :-) Nevyznávám tvrdší rock, ale dokážu uznat, že tohle JE kvalitní produkce. Bohatý zvuk, šikovný zpěvák /nezaměňovat s pouze "atraktivní"/, naděje tu je. UVIDÍME.

Eva Decastelo a Vítek Havliš
Herečka, moderátorka, modelka a produkční
DJ, moderátor a blogger
Proč? Proč se Slovensko může účastnit ESC a my Češi ne? Proč Slováci prostě dělají lepší muziku než my? Tohle je naprostá bomba, která vybočuje z řady všech letošních finalistů. Doufáme, že se úspěch dostaví. Ne proto, že jsou to Slováci, ale proto, že je to prostě dobrý… DRŽÍME PALCE!

Ivan Krasko
Novinář vydavatelství Ecopress
Ťažko hodnotiť reprezentanta vlastnej krajiny. Ale keď už musím... Dobrá gitara, no celkovo sa cítim stratený niekde medzi komerciou a pokusom o pravý opak. Na úrovni mierneho eurosongového nadpriemeru, čo je tento rok okolo 40 %.

Jarek Šimek
Zpěvák, textař a skladatel
Ostuda pro Česko a Českou televizi a Slovensko nám v hudbě a progresivitě dává na prdel. Tohohle zpěváka já přece znám a sakra se vypracoval. Skvělej kytarovej zvuk, mix, mastering, zpěv i melodie. Povedlo se a jsem rád že zrovna Slovákům můžu dát to nejvyšší hodnocení - nezaujatě a dle mého zaslouženě!

Ladislav Šticha
Bývalý mluvčí České televize a Ministerstva obrany, novinář
Max Jason Mai alias Miro Šmajda potvrzuje, že jeho úspěch v pěvecké soutěži nebyl náhodný. Je to docela rachot. Přesto dvě připomínky mám. Místy poněkud špatná angličtina a opět nenápaditá muzika. Sice je to rockový nářez, ale mezi dalšími podobnými skladbami bych jí asi nerozeznal. Je to ovšem sympaťák, který na sobě evidentně dost maká. Takže na Slovensko posílám 70%.

Průběžné pořadí prvních dojmů hvězdné poroty

1. Švédsko,Loreen - Euphoria 77,3%
2. Dánsko, Soluna Samay - Should've Known Better 75%
3. Norsko, Tooji - Stay 72%
4. Slovensko, Max Jason Mai - Don't Close Your Eyes 71,8%
5. Itálie, Nina Zilli - L'Amore é Femmina (Out Of Love) 70,8%
6. Rusko, Buranovskiye babushki - Party for Everybody 67,5%
7. Bosna a Hercegovina, Maya Sar - Korake ti znam 65,3%
8. Španělsko, Pastora Soler, Quédate conmigo 64%
9. Francie, Anggun - Echo (You and I) 63,3%
10. Bělorusko, Litesound - We Are The Heroes 60,8%
11. Ukrajina, Gaitana - Be My Guest 60%
12. Srbsko, Željko Joksimović - Nije ljubav stvar 60%
13. Izrael, Izabo - Time 55,8%
14. Nizozemsko, Joan Franka - You and Me 55,5%
15. Řecko, Eleftheria Eleftheriou - Aphrodisiac 55%
16. Litva, Donny Montell - Love Is Blind 53,8%
17. Slovinsko, Eva Boto - Verjamem 53,7%
18. Chorvatsko, Nina Badrić - Nebo 52,5%
19. Německo, Roman Lob - Standing Still 52,5%
20. Švýcarsko, Sinplus - Unbreakable 51,6%
21. Rumunsko, Mandinga - Zaleilah 48,3%
22. Estonsko, Ott Lepland - Kuula 47,5%
23. Bulharsko, Sofi Marinova - Love Unlimited 47,3%
24. Kypr, Ivi Adamou - La La Love 47%
25. Makedonie, Kaliopi - Crno i Belo 46,3%
26. Moldavsko, Pasha Parfeny - Lautar 45,8%
27. Maďarsko, Compact Disco - Sound Of Our Hearts 45%
28. Turecko, Can Bonomo - Love Me Back 41,7%
29. Irsko, Jedward - Waterline 41,7%
30. Finsko, Pernilla Karlsson - När jag blundar 41,3%
31. Portugalsko, Filipa Sousa - Vida Minha 41,3,%
32. Malta, Kurt Calleja - This Is The Night 38%
33. Rakousko, Trackshittaz - Woki mit deim Popo 35,7%
34. Gruzie, Anri Jokhadze - I'm Joker 24,5%
35. Lotyšsko, Anmary - Beautiful Song 21,5%
36. Černá Hora, Rambo Amadeus - Euro Neuro 8,8%

http://eurocontest.cz/extra/eurovizni-song/item/1332-***hp***-hodnot%C3%AD-slovensko-max-jason-mai-dont-close-your-eyes

CELÝ ČLÁNEK ZDEhttp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eP35jWKTP1o